Mityczny Pokémon
Mew
Dostępny od 01.02.2016 do 31.05.2016
Mówi się, że Mew jest spokrewniony genetycznie ze wszystkimi innymi Pokémonami. W każdej chwili potrafi stać się niewidzialny, dzięki czemu pozostaje niezauważony, nawet jeśli zbliży się do ludzi.
Poziom: 100

Umiejętność:
Synchronize
Ruchy:
Pound

Zdobądź tego, od którego wszystko się zaczęło!

Rozpocznij świętowanie dwudziestolecia Pokémonów zdobywając pierwszego odkrytego mitycznego stworka, który zadebiutował w grach Pokémon Red i Pokémon Blue! Teraz Mew pojawia się po raz kolejny - dostępny w Pokémon X, Pokémon Y, Pokémon Omega Ruby oraz Pokémon Alpha Sapphire.


Mew używa ruchu Pound

Aby zdobyć Mew, potrzebny jest specjalny kod oraz dostęp do Internetu (kliknij tutaj, aby przenieść się do instrukcji wpisywania kodu). Kody rozdawane są w różnych miejscach - na oficjalnym profilu Nintendo Polska na Facebooku oraz na stronach internetowych i w sklepach stacjonarnych jednego z partnerów dystrybutora Nintendo Polska, w tym na stronie Pokemon Valhalla. Listę pozostałych partnerów można znaleźć poniżej.

Uzyskaj swój kod!

Jeśli chcesz zdobyć Mew, wypełnij poniższy formularz. Ilość kodów jest ograniczona, a chcielibyśmy, żeby trafiły one w odpowiednie ręce - z tego względu prosimy Cię o wypełnienie poniższego formularza. Kody zostaną rozdane osobom, które najlepiej przekonają nas do przekazania im Mew.

Twoje imię:

Twój pseudonim:

Adres e-mail:

Dlaczego chcesz zostać trenerem mitycznego Mew?

Jak zdobyć mitycznego Pokémona Mew?

  1. Upewnij się, że Twoja konsola z rodziny Nintendo 3DS jest podłączona do Internetu.
  2. Włącz grę Pokémon Omega Ruby, Pokémon Alpha Sapphire, Pokémon X lub Pokémon Y.
  3. Wybierz opcję MYSTERY GIFT w menu głównym.
  4. Wybierz RECEIVE GIFT, a następnie YES.
  5. Wybierz GET WITH CODE, potem YES, a na koniec znowu YES, aby połączyć się z Internetem
  6. Wpisz swój kod.
  7. Poczekaj, aż przesłany do Ciebie zostanie mityczny Pokémon Mew.
  8. Porozmawiaj z doręczycielką w dowolnym Centrum Pokémonów, aby otrzymać swojego Mew.
  9. Nie zapomnij o zapisaniu gry.

Gdzie znaleźć swój kod?

Poniżej przedstawiamy listę partnerów Nintendo Polska, u których można uzyskać kod umożliwiający uzyskanie mitycznego Mew (na stronach internetowych lub w sklepach stacjonarnych). Proszę pamiętać, że poniższa lista jest otwarta - może być poszerzona o kolejne pozycje.

Wróć